Rakvere ATH tugirühm

Lääne-Virumaa ATH tugirühm annab võimaluse kohtuda inimestel, kellel on ATH sümptomitega laps kodus, koolis või lasteaias. Rühmas pakutakse nõu ja tuge eelkõige kuulamise ja mõistmisega, räägitakse enda kogemustest ning leitakse koos lahendusi erinevatele muredele.

ATH tugirühm on alati avatud uutele liikmetele ja osaleda võib seni kuni selleks on vajadus. Tugirühmas osalemine on tasuta ning eelneva registreerimiseta.

Lääne-Virumaa tugirühma sihtgrupp on lasteaia- ja kooliealiste laste vanemad ja õpetajad.

Tugirühma kohtumised toimuvad iga kuu esimesel neljapäeval kell 17.30-19.00. Osalemine tasuta.

 

ATH tugirühma toimumise kuupäevad 2017 aastal:

  1. oktoober. Lapse ja lapsevanema omavaheline suhe. Kuidas lapsevanemana tulla toime enda negatiivsete emotsioonide ja pingetega, et lapse ja lapsevanema vaheline suhe oleks terve?
  2. november. Kuidas toime tulla stressi ja pingetega, mida ATH lapse lapsevanemaks olemine endaga kaasa toob?
  3. detsember. ATH laps ja rehabilitatsiooni võimalused. MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskus, Ene Augasmägi.

ATH tugirühma toimumise kuupäevad 2017 esimesel poolaastal: 05.01, 02.02, 02.03, 06.04, 04.05.

 

Toimumiskoht: Rakvere Sotsiaalkeskus, Vilde 2a, Rakvere. Tulla II korrus laste päevakeskusesse. Vajadusel võite võtta lapse kaasa – seni kuni toimub tugirühma kohtumine  saab laps aega veeta laste päevakeskuses.

 

Tugirühma juhivad Maarika Kongi (info: maarika.kongi@rajaleidja.ee; tel: 5885 3622), Annika Pärnamägi (info: annika.parnamagi@rajaleidja.ee; tel: 5885 3625) ja Heli Arge (info: argeheli@gmail.com; tel: 53425455)

 

http://www.rajaleidja.ee/laanevirumaa/

http://www.ath.ee/

 

Kohtumiseni!