Heategevuslik jõulukaart toetab meie tegevusi…

SA Eesti Lastefond asutati aastal 1988 ja on vanim lastekaitsega järjepidevalt tegelev organisatsioon Eestis. SA Eesti Lastefond eesmärk on lastekaitse igakülgne arendamine ja teadlikult lapsesõbraliku ühiskonna kujundamine. Käesoleval aastal soovime pakkuda meie fondi jõulukaarte kõikidele toredatele inimestele, kes sooviksid jõulude ajal pisut head teha. Kogu tulu läheb meie Stipendiumifondi (kord aastas anname välja stipendiume kõrgkoolis õppivatele asenduskodust pärit õppuritele).

Jõulukaart on sobilik asutuse jõulupeokutseteks ja heade soovide saatmiseks. Postkaardid on formaadis A6, kahepoolsed ning kaetud UV-lakiga. Ühe postkaardi hind on 1 EUR (lisandub ka saatmiskulu 3,90€).

Meie kaardid:

1)

postkaardid_elektroonilised_4_mail

2)

postkaardid_elektroonilised_3_mail

3)

postkaardid_elektroonilised_2_mail

4)

postkaardid_elektroonilised_1_mail

Mida meie organisatsioon teeb:
• Viime läbi ATH (aktiivsus- ja tähelepanuhäire) lapsi toetavaid tegevusi. Selleks koolitame õpetajaid ja lapsevanemad, viime läbi tugirühmi ja peame ATH teemale keskendunud kodulehte, et suureneks ühiskonna mõistev suhtumine ATH lastesse ja täiskasvanud oskaksid neid lapsi aidata.  Sisuliselt on meil 14 toimivat tugirühma üle Eesti, mis on osalejatele tasuta.
Nõustame ja viime läbi koolitusi lahku läinud lapsevanematele. Kuidas toimida lahutuses nii, et laps kannataks võimalikult vähe. Arukas toimimine lahutuses aitab nii last kui täiskasvanut ennast.
• Anname välja stipendiume neile lastekodust pärit noortele, kes omandavad kõrgharidust.

Meie tegevustega saate tutvuda meie kodulehel www.elf.ee. 

Kui olete huvitatud, siis palun kirjutage info@elf.ee.

Parimate soovidega,
SA Eesti Lastefondi meeskond