Õppestipendium kõrgkoolis õppivatele lastekodust pärit noortele!

Laupäeval, 27.05.2017 kell 14:00 Energia Avastuskeskuses annab SA Eesti Lastefond üle tublidele õppuritele õppestipendiumi ja sponsorite poolt kokku pandud kingitustekotid, et kiita lastekodudest pärit noori tubliduse ja visaduse eest ning motiveerida õpingute jätkamist – õppige noored ja me toetame teid! Sel aastal on stipendiaate 9, stipendiumideks jagatakse noorte vahel 3500 eurot.

Miks toetada asenduskodunoore õppimist?

SA Eesti Lastefondi juhatajan Sirje Grossmann-Loot: „Lapsed ja noored, kes kasvavad vanemateta, on raskes olukorras nii majanduslikus, kui ka emotsionaalses mõttes. Emotsionaalselt on need noored ikkagi väga üksi – neil ei ole kodu, kuhu murega pöörduda, kust saada oma plaanidele toetust, jagada õnnestumisi…ja raha napib, sest on nii palju igapäevakulutusi. Kodulapsel on toeks ema, isa, õed-vennad, peresõbrad, sugulased ja seda alati.

Õppestipendiumiga anname noorele kindla signaali, et ta on õigel teel!

Rõõm on toetada noort inimest, kes on teel uude elukeskkonda, mis kustutab lapsepõlve valud!

Kõrgkool see ei ole ainult hea haridus. See on avaramad karjäärivõimalused, see on parem majanduslik olukord, see on uus, lastekodust täiesti erinev sõpruskond, see on lastekodulapse iseseisev elu.“

SA Eesti Lastefond on 1989 aastast toetanud lastekodunoorte õppimist ja teeme seda ka edaspidi.

Vaata veel: https://elf.ee/meist/meie-varasemad-tegutsemised/stipendium-lastekodulastele-ja-orbudele/

Sel aastal on meie stipendiaatide toetajateks: SA Energia Avastuskeskus, Eesti Naine, Marc&André, Oriflame, AS Kalev, Varrak kirjastus, Priit Press & Lilled, My Fitness AS, Forum Cinemas, Itaaliapitsa.ee.

 SA Eesti Lastefond tänab kõiki toetajaid!