Täname, tunnustame ja kiidame Ene Matetskit!

Täname, tunnustame ja kiidame Ene Matetskit!

Sain juhuslikult teada, et minu kursusekaaslane juuraõpingute päevilt, Ene Matetski tegeleb väga vajaliku heategevusega –õmbleb enneaegselt sündinud beebidele imetillukesi riideid ja keegi talle selle eest tasu ei maksa.

Ene Matetski alustas äsja, pisut üle aasta tagasi, ettevõtlusega. Ta asutas  Entex OÜ, mis õmbleb väga mugavaid ja armsaid lasteriideid ja mitte ainult.

 

Ene Matetski kommenteerib seda nii: „Selle heategvusliku kampaania pakkus välja üks naine (kellel endal kogemus enneaegselt sündinud lapsega)  Facebooki  Õmblustoa grupis. Õmblustoa grupp on selline grupp, kuhu on koondunud õmblemisega tegelejad, kes jagavad seal oma kogemusi,  lõikeid, ideesid, näitavad oma tehtud töid  jne.  Ühinejaid oli palju.  Mulle see mõte meeldis. Mul on kaks tubli ja tervet tütart ja tubli ja terve lapselaps. Just sellepärast otsustasin toetade neid, kellel siin elus nii hästi ei ole läinud.

Bodydel  õmblen kõik õmblused väljapoole, sest nendel pisikestel beebidel on nahk nii õrn ja siis ei hõõru õmblused nahka.

Panen paar pilti ka, siis kujutad ette, mida ma teen.  Kõige väiksem on 38 cm beebile.  Ühe pildi peal minu käsi võrdluseks, et saaksid aimu selles imepisikesest suurusest.“

 

Aitäh! Aitäh!

 

SA Eesti Lastefondi juhataja Sirje Grossmann-Loot

08.10.2020